בלוג

מהם הצבעים של הרשתות החברתיות?

barbareshet בלוג, רשתות חברתיות
0
הצבעים של הרשתות החברתיות - למפתחים וגרפיקאים

לא מעט פעמים נתקלתי, במהלך פיתוח אתר כזה או אחר, בשאלה מהו הצבע של אותה רשת חברתית, או יותר נכון לומר, מהו הערך ה-הקסדצימלי של הצבע של אותה רשת חברתית? הרי זה ידוע כי העין האנושית קולטת צבעים, והמח שלנו יודע לקשר אותם ללוגו מסויים. על מהות הצבעים ומדוע נבחר צבע מסויים לאתר מסויים, ניתן…קרא עוד »

מדריך ליצירת עמוד נחיתה

barbareshet בלוג, מדריכים, פיתוח וורדפרס
0

הרבה פעמים נתקלתי בבקשה מלקוחותי, ליצור עמוד נחיתה גמיש, כלומר שניתן יהיה לשלוט בתוכן שלו דרך מערכת הניהול של האתר אבל שיהיה על סאב דומיין / דומיין נפרד, כדי שלא ימדד כחלק מהאתר. אני מניח שגם אתם נתקלתם בבעיה כזו ולכן החלטתי לכתוב מדריך ליצירת עמוד נחיתה מנוהל דרך וורדפרס. מהם דפי נחיתה? דף נחיתה…קרא עוד »

למה אני אוהב את טוויטר?

barbareshet רשתות חברתיות
0
למה אני אוהב את טוויטר

יש הרבה מה לאהוב בטוויטר, בפשטות וביעילות שלהם, כאשר חלק מגורם המשיכה העיקרי שלהם הוא שזה לא מעל ומעבר ליכולות של כל אדם. בארץ, בניגוד למקומות אחרים בעולם טוויטר הוא כמעט נחלתם של העיתונאים, סלב ואנשי הסושיאל למינהם. כמעט נדיר למצוא אנשים פרטיים אשר משתמשים בטוויטר כדי לצרוך מידע, וזה חבל. נכון לשנת 2013 פייסבוק…קרא עוד »

לא מצליחים להילחם ברובוטים?

barbareshet אנליטיקס
0

בהמשך למאמר הקודם בנוגע לחסימת רובוטים ותנועת זבל לאתר ועד אשר יימצא פיתרון יצירתי של גוגל לחסימת הרובוטים, ניתן להוריד את המסנן הבא ולהתאים אותו לפי הרובוטים שמופיעים אצלכם באתר. המסנן הנכחי מסנן 20 רובוטים נפוצים, אך ניתן להתאמה אישית באופן הבא: לאחר בחירה במסנן, גשו אל החץ הימני בחרו באופציית עריכה, בחרו את הרובוטים…קרא עוד »

איך לחסום 'תנועת זבל' לאתר

barbareshet אנליטיקס
0

בזמן האחרון, כך לפחות אני רואה בדוח"ות האנליטיקס של האתרים אותם אני מנהל, קיימת עליה של הפניות (refferal) של 'תנועת זבל' לאתר. 'תנועת זבל' זו מקורה ברובוטים אשר נכנסים ויוצאים מהאתרים, ומשאירים את חותמם באתר, וכמובן בדוח"ות של גוגל אנליטיקס. התנועה הזו כאמור משפיעה על הדוח"ות ובעצם מציגה מצב שווא, מצד אחד נראה כי קיימת…קרא עוד »

>